OTVORENIE ŠK. ROKU 2019/2020

Dátum: 02.09.2019

sa uskutoční v pondelok 2. septembra 2019 o 8.30 h v budove Základnej školy M. R. Štefánika v Košariskách. V prvý deň si treba priniesť prezuvky, aktovky a písacie potreby. Žiakom budú rozdané učebnice, písanky a školské potreby.
Riadne vyučovanie podľa rozvrhu, činnosť školského klubu  a stravovanie v školskej jedálni MŠ budú zahájené v utorok 3. septembra 2019.

ÚVODNÁ SCHÔDZA RODIČOVSKÉHO ZDRUŽENIA sa uskutoční v pondelok 9. 9. 2019 o 15.30 h.
Aby sme mohli spoločne vyriešiť všetky organizačné a administratívne záležitosti k začiatku školského roka je účasť aspoň jedného rodiča nutná.

ROZVRH HODÍN najdete TU

ŠKOLSKÉ POTREBY, ktoré si zabezpečuje každý žiak individuálne:
nožnice s tupým koncom
3. a 4. ročník
nožnice s tupým koncom, kružidlo
Ostatné potreby (1.- 4.ročník) :

• pero (na báze atramentu alebo gelu Pilot, Tornádo… nie guličkovú prepisovačku)
  • školská taška, peračník, veľké a malé dosky na zošity
  • obaly na knihy a zošity podľa rozmeru (kúpiť až po rozdaní učebníc a zošitov, nie na všetko, len na tie, ktoré sa budú momentálne používať)
  • textilné vrecko TV (tepláková súprava, tenisky na von, tenisky do vnútra, biele tričko, trenírky, ponožky)
  • papuče celé (nie „šlapky“)
  • uterák s uškom, toaletný papier
  • škatuľka so šicími potrebami
  • väčšie textilné vrecko s výtvarníckymi potrebami (staré dospelácke tričko alebo košeľa proti zašpineniu, handrička na štetec, pohár PVC, malá paleta)

Po skúsenostiach z minulých rokov je potrebné podpísať každú vec menom vlastníka (vyšitie, textilný fix, etiketa, vyškriabaním)!
Zoznam ŠKOLSKÝCH POTRIEB uhradených rodičmi v predchádzajúcom školskom roku, ktoré na žiakov čakajú v škole: RZ_2019_SkolskePotrebyZakupene